adv_aydın_dogan_vakfı_eru_iletiişim_dukkan

26.Genç İletişimciler Yarışması Sonuçları: İki de iki yaptılar!

Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 26.sı düzenlenen “Genç İletişimciler” yarışmasında; Dükkan Digital Media koordinatörü Oğuz BAYHAN ve yardımcısı Fatma ADMIŞ finale kalmanın coşkusunu iki büyük başarıyla yaşattı!

“www.ucuzduzen.com” web sitesi projesiyle “blog” kategorisinde ve “www.nasilcekildi.com” web sitesi projesiyle “internet medya sitesi” kategorisinde Fatma ADMIŞ ve Oğuz BAYHAN ikinciliği elde ettiler!
Çifte ödül kazanarak sevincimizi ikiye katlayan arkadaşlarımız her iki projeyi de ortak yürütüp titizlikle projelendirmişler ve hak ettikleri başarıyı elde etmişlerdir.

İletişim ve medyanın gelişimini destekleyen; nitelikli medya çalışanları yetiştirmeyi amaç edinen bu organizasyon haklı olarak düzenlendiği tarihten beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yaratıcı ve özgün pojeleri destekleyerek iletişim ve medya sektörünü canlı tutan bu organizasyona her yıl yoğun katılım sağlandığından  bugüne değin yüzlerce öğrenci ve yüzlerce çalışma ödüllendirilmiştir.

Bu zorlu süreçte, rekabetin yoğun olduğu bu organizasyonda; bir adım öne çıkarak internet medyacılığı dalında çifte ödül alan arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.21 Mart 2014- 23 Aralık 2015 tarihleri arasında Dükkan, Pratik Akademi Departmanı Kurucu Koordinatörlüğü yürütmüştür. 2016 yılında mezuniyetinin ardından Medya PRatik PR ajansını kurmuş faaliyetlerini aktif olarak orada sürdürmektedir. Sosyal girişimcilik ve iletişim alanında uzmanlaşmak amacındadır.


Devamını oku:
received_10153268816214435
ALTIN PUSULA SAHIPLERINI BULDU

  Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen, sektörde itibarı yüksek ve sürdürülebilirliğini kanıtlamış bir yarışma olarak iletişim profesyonellerini biraraya...

Kapat