habertasarım

27.si Düzenlenen Genç İletişimciler yarışması sonuçlandı; “Dükkan Geleneği Bozmadı “

 

Aydın Doğan Vakfı tarafından 27.si düzenlenen “Genç İletişimciler Yarışması”nın ödül töreni İstanbul Bilgi Üniversitesinde gerçekleştirildi. Nitelikli iletişimciler yetiştirmeyi amaçlayan ve desteğini bu yönde hiç esirgemeyen Aydın Doğan Vakfının “Genç İletişimci ödülleri”  bu gece de sahiplerini buldu.
MfDükkanı Kurumsal İlişkiler departman koordinatörleri Sefa Aksekili, Fatma Admış ve koordinatör yardımcısı Ece Doğancaner, halkla ilişkiler kategorisinden;” Elimiz Değsin Yeter ” isimli kurumsal iletişim projesiyle   birincilik ödülünü kazandılar.
Proje kapsamında; kadınların iş hayatına teşvik edilmesi amacıyla, büyük özveri ve bilgi birikimiyle hak ettikleri ödülün sahibi oldular. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde farklı kategorilerden ödül alan arkadaşlarımıza, bize bu heyecanı ve gururu yaşattıkları için teşekkür ediyoruz.2013-2014 eğitim - öğretim döneminde Erciyes Üniversitesi "Halkla İlişkiler ve Tanıtım" bölümüne başladım.Aynı yıl Dükkan'da junior olarak çalıştım.Şu an ise Dükkan Digital Media Departmanı'nda blog yazarlığı yapıyorum.


  • Oğuz Bayhan

    Bu heyecani bize tekrardan yaşattığınız için cok sevinçliyiz, gururluyuz nice ödüllere inşallah.

Devamını oku:
ekonomi_grafik_yukselis
Mobil, Önümüzdeki 3 Senenin Büyüme Motoru Olacak

Reklamcılık endüstrisi önümüzdeki dönemde, geçtiğimiz 10 yılın en sürdürülebilir büyüme oranlarını yakalayacak. 2013’deki %3,6’lık büyüme rakamları, 2014’de %5,3’e, 2015 ve...

Kapat