received_10153268816214435

ALTIN PUSULA SAHIPLERINI BULDU

 

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen, sektörde itibarı yüksek ve sürdürülebilirliğini kanıtlamış bir yarışma olarak iletişim profesyonellerini biraraya getiren Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri, nihayet sahiplerini buldu.

On dördüncüsü düzenlenen ve Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşen törende Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri; S. Ece Doğancaner, Tuğçe İlhan, Esma Yakut ve Salih Andıç, ” Özgüven Heryerde” adlı projeleriyle altın pusulalarini alarak bizleri gururlandırdılar.  Danışmanlığını Mustafa Cıngı hocamızın yaptığı proje ekibini kutluyor, başarılarının  devamını diliyoruz.1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
asasas
Elektrik Kesintisi Kurumsal Firmaların İletişim Örnekleri

Türkiye geneli elektrik kesintileri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kesinti hakkında her saniye binlerce tweet'in düştüğü Twitter'da yaşanan arıza günün...

Kapat