Processed with VSCO with c1 preset

DAHA KURUMSAL BİR KİMLİK İÇİN ADIM ADIM

Kurumsal İlişkiler Departmanı; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Özhaseki’nin Baş Danışmanı aynı zamanda Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Müdürü Refik Tuzcuoğlu, Kaymek Genel Müdürü Mürşide Gonca, Yeni Akit Gazetesi yazarı Serdar Arseven ile Büyükşehir Belediyesi’nde bir araya geldi. Seçimlerden sonra hazırlanacak projenin ön şartlarını görüşen Kurumsal İlişkiler Departmanı,1 Kasım seçimlerine yönelik belirlediği stratejik taktikleri sunarak bilgi alışverişinde bulundu.

Seçim öncesi yürütülen kampanya faaliyetlerinin ve gençlere inmenin öneminden bahseden Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Başkanı Tuzcuoğlu, 7 Haziran seçimlerinde yapılan hatanın Ak Parti ‘nin vaatlerini iyi duyuramaması ve projelerini anlatamamasından kaynaklandığını vurguladı.
Toplantıda Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven de görüşlerini dile getirirken, Kurumsal İlişkiler Departmanı’nın önerdiği, gençliğe yönelik web sitesinin geliştirildiği takdirde olumlu sonuçlar getireceğini belirtti. Yapılan toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
Untitqweqeqwewqeqeled-2
Yeni girişimcilerin 4 hatası

Girişimcilik son yıllarda iş dünyasında en çok öne çıkan kavramlardan biri olsa da ayakta durabilen ve ciddi anlamda kurumsallaşabilen girişimler...

Kapat