Dükkan, Çanakkale Ruhu’nu Sosyal Platformlara da Taşıdı

Muazzam Fikirler Dükkanı, hazırladığı video ile sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi olan Muazzam Fikirler Dükkanı, geçtiğimiz günlerde 102. Yıldönümü sebebiyle Çanakkale Şehitleri için kısa bir video hazırlamıştı. Ekibin hem şehitlerimizi anmak hem de birlik ve beraberlik duygusunu vurgulamak amacıyla hazırladığı videoda 300 kişilik bir ekip yer almıştı. Çanakkale’de şehit olan askerlerimize, öğrencilerin yoklama almasıyla başlayan ve ardından kalabalığın bir araya gelip Ayyıldız görüntüsü oluşturması ile son bulan video sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Birçok kişinin kişisel profilinde paylaştığı video başta Mynet olmak üzere aşağıdaki platformlarda yerini almayı başardı.

Mynet’te yer alan haber için tıklayın

xcv

HaberlerCom’daki haber için tıklayın

1

102. Yılında şehitlerimizi bir kere daha rahmetle anıyoruz…

 1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
c6985be2-dc3c-4f41-8d4c-7ab07b4e5eea
Bizi Tanıyın !

Yalnızca Halkla İlişkiler Ve Tanıtım bölümü okuyan öğrencilerin karşılaştığı olağanüstü durumlar ve sorular vardır. Bu soruların ne hissettirdiğini, cevap verilirken...

Kapat