DFEST-05-23at16.44.52

Dükkan, Dü-Fest İle Üniversiteyi Eğlenceye Doyurdu

HABER-FOTO: Fatma ADMIŞ // Erciyes Üniversitesi, İletişim Fakültesi uygulama birimlerinden olan Dükkan, sezonu unutulmayacak bir konser ile kapattı.

Sınavlar başlamadan önce öğrencilerin motivasyonunu arttırmak için Erciyes Üniversitesi, İletişim Fakültesi uygulama birimlerinden olan Dükkan’ın organizasyonunu üstlendiği konser ile üniversite öğrencileri eğlenceye doydu.

Nurcan Çetinsaya Konferans salonunda gerçekleşen DÜ-FEST isimli etkinliğe oldukça yoğun bir katılım oldu. Etkinliğin öncesinde öğrenciler, yumurta taşıma, çuval yarışı ve voleybol gibi yarışmalarla performanslarını sergiledi. Yarışmaların ardından salona geçen öğrenciler, Mustafa Tek ve İsa Uluçay’ın seslendirdiği şarkılarla adeta kendinden geçti. Yoğun istek üzerine İzmir Marşının da okunduğu konser dilek fenerlerinin uçurulmasıyla sona erdi.1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
received_775179109252810
Huzur Çınarından “Yakışanı Yap!” Uyarısı

Kayseri Büyük Şehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Huzur Çınarı “Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Haftasını” unutmadı. Düş evi Oyuncuları...

Kapat