unnamed

DÜKKAN RATEM’DEN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Ratem ‘Aklıma Bir Fikir Geldi’ yarışmasının ödül gecesi düzenlendi. Muazzam Fikirler Dükkanı ödülsüz dönmedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın  desteği ile bu yıl 9.su düzenlenmiş olan üniversiteler arası  RATEM Aklıma Bir Fikir Geldi yarışmasının ödül töreni 27 aralık  2017 Çarşamba günü düzenlendi. TRT Radyo Mesut Cemil Salonundaki Her Şe Bir Fikirle Başlar adlı konferansla başlayan gecede açılış konuşmasını RATEM Başkanı Yusuf Güney Yaptı.

Bu gecede Dükkan Ödülsüz dönmedi. Radyo Kategorisinde Muazzam Fikirler Dükkanı Mansiyon 2.lik ödülünü kazandı. Kazanan isimler; Merve Üstün, Aziz Tufan, Nagehan Turhan, Oğuzhan Hoş, Zeliha Bulut, Ayşenur Şahin, Reyyan Mecal, Ferdi Hişil, Akın Başok, Şeyda Çakır, Erdem Karaman, Taner Koldaş, Nur Hilal Göğen, Merve Büber, Gizem Kavaklı ve Rümeysa Demirtaş oldu. Genç İletişimcilere ödüllerini, RTÜK Başkanlık Müşaviri Dr. İrfan Barut takdim etti.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde ödül alan arkadaşlarımıza bizlere bu gururu yaşattığı için teşekkür ederiz.Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Tanıtım ve Reklamcılık alanında yüksek lisans yapıyorum. Dükkan genel koordinatörlüğü görevini yürütmekteyim. Aynı zamanda Sosyal Medya ve Dijital İletişim Danışmanıyım. Akademisyen olabilme yolunda emin adımlarla ilerliyorum.


Devamını oku:
creative-brief_146379659
DOĞRU REÇETE İÇİN DOĞRU BRİEF

Öncelikle yazıya eklediğim bu başlığın sonuna kadar arkasında olduğumu belirteyim. Çünkü, nasıl ki bir hastalık önce muayene ile belirlenip ardından...

Kapat