pratikakademi_gazetekampüs

DÜKKAN VE GAZETE KAMPÜS HIZ KESMEDEN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Uygulama Birimi Dükkan ile Gazetecilik Bölümü Uygulama Birimi Gazete Kampüs hız kesmeden çalışmalara devam ediyor.

PRatik Akademi ve Gazete Kampüs ortak çalışmaları her hafta yapılan eğitim ve toplantılarla devam ediyor. Bu hafta PRatik Akademi üyeleri İletişim Fakültesi Gazetecilik Uygulama Birimi olan Gazete Kampüse konuk oldu.

Toplantıya Gazete Kampüs Sosyal Medya Ekibi; Gökhan EREK, Galip EZBERCİ ve PRatik Akademi Sosyal Medya Ekibi; Fırat AYYILDIZ, Büşra URHAN, Mustafa ARI, Belma CİHANER ve Gülsüm GÖKEKİN katılım gösterdi. Ekip olarak birlikten kuvvet doğar diyerek çıktığımız bu yolda yeni şeyler öğrenmenin heyecanını yaşarken yeni dostluklar kazanmanın mutluluğu ile kısa zamanda samimi bir ortam oluşturuldu. Bu samimiyet doğrultusunda bir buçuk saatlik sosyal medya ve WordPress eğitiminde oldukça eğlenceli anlar yaşandı.  Sosyal medya eğitimini üstlenen Belma CİHANER, Facebook’un sadece paylaşım beğenilerine ya da görülme sayılarına göre değerlendirilemeyeceğini, paylaşımların daha detaylı verilerine de ulaşılabileceğini ve bu istatistikler sayesinde doğru zamanda doğru hedef kitleye hitap edileceğini anlatırken, zaman çizelgesinin paylaşım için ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. WordPress eğitimini veren Fırat AYYILDIZ, site içerisinde WordPress panelinin birden çok panelle ulaşılabileceğini ve cpannel, hosting, veritabanı gibi konulara değindi.

pratikakademi_gazetekampüs

Haftaya daha derinlemesine konulara değinileceğini belirten Fırat AYYILDIZ: ”Her hafta biraz daha çıtamız yükseliyor, bu eğitimler sonucunda güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.” diyerek bu haftaki eğitimi noktaladı.

Fotoğraf: Samet EKER
Gazete Kampüs Sosyal Medya Adresleri İçin Üzerine Tıklayın: Facebook, Twitter, İnstagram
Gazete Kampüs Site: www.erihaajans.com

 21 Mart 2014- 23 Aralık 2015 tarihleri arasında Dükkan, Pratik Akademi Departmanı Kurucu Koordinatörlüğü yürütmüştür. 2016 yılında mezuniyetinin ardından Medya PRatik PR ajansını kurmuş faaliyetlerini aktif olarak orada sürdürmektedir. Sosyal girişimcilik ve iletişim alanında uzmanlaşmak amacındadır.


Devamını oku:
DFEST-05-23at16.44.52
Dükkan, Dü-Fest İle Üniversiteyi Eğlenceye Doyurdu

HABER-FOTO: Fatma ADMIŞ // Erciyes Üniversitesi, İletişim Fakültesi uygulama birimlerinden olan Dükkan, sezonu unutulmayacak bir konser ile kapattı. Sınavlar başlamadan...

Kapat