IMG-20160506-WA0006

Dükkan yeni projesini tanıttı

Dükkan Kurumsal İlişkiler Koordinatörlüğü’ndeki ekip, genç iletişimcilere yeni yarışma imkanları tanıyan projelerini sunmak amacıyla, Ankara’da Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Görüşmeler olumlu geçti.

 

Haber: ERİHA

Dükkan Kurumsal İlişkiler birimi tarafından genç iletişimcilere yeni yarışma imkanı tanınması için hazırlanan proje taslağı Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYGEM) yetkilileri Proje Uygulama Birimi Daire Başkanı Musa Özdemir ve Proje Uygulama Birimi Sorumlusu Serkan Öktem’e sunuldu. Musa Özdemir, projeyi beğendiğini ve hayata geçirilmesi için projenin arkasında duracağını söyledi. Sunumun ardından yenilen öğlen yemeğinde Dükkan Kurumsal İlişkiler ve BYEGM arasında, projenin hayata geçirilmesi için görüşme süreci devam edeceği bildirildi.

Kaynakça: http://www.erihaajans.com/dukkan-yeni-projesini-tanitti.html2 sene Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümünde okudu. Daha sonra yeniden sınava hazırlanarak Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandı. İlk yılında İletişim Kulübü Bilişim Sorumlusu olarak görev aldı. Bölümünün uygulama birimi olan Muazzam Fikirler Dükkanı’na katıldı. Birimin Dijital Medya, PRatik Akademi departmanlarında görev almaktadır. 2008 yılında ilk kez tamamen kendi tasarlayıp kodladığı web sitesini kurmuştur. Web, grafik tasarım, 3D modelleme, dijital kurgu alanlarında iş tecrübesi vardır.


Devamını oku:
PR
2020’de Halkla İlişkiler ve Pazarlama

Geleceğe bir bakıp halkla iilşkiler ve pazarlama kanalları açısından neye ihtiyacımız olabileceğini kestirebiliyor musunuz? Halkla ilişkiler ve pazarlama konusunda son...

Kapat