#erciyestePratikgünlerdeğişim

Erciyes’te Pratik Günler ‘Değişim’

Pratik Akademi, ikincisini düzenlediği konferansa iddialı  bir değişim ile geliyor.

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimi olan Dükkan’ın Pratik Akademi departmanı, yine yepyeni bir konferans ile karşımızda. Girişimciliğin yeni ve gözle görülmeyen dengeleri, uygulama birimleri, öğrencinin not, gano problemi ve daha birçok önemli  konunun ele alındığı konferans 12/13 Mayıs tarihlerinde  saat 13:00’da Nurcan Çetinkaya Konferans salonunda gerçekleşecek.

FB_IMG_1431194269314

Ayrıca iki oturumdan oluşan konferansa katılım gösterenlere, ikinci oturumun sonunda sınırlı sayıdaki ‘ İletisim ve İnovasyon ‘ sertifikası verilecektir.

Konferansın ilk günü Pratik Akademi Departmanı Kurucu Koordinatörü Fırat AYYILDIZ “Gelişim ve Değişim için İletişim!”,
Digital Media Departmanı Koordinatör Yardımcısı Fatma ADMIŞ “Girişimcilik için Değişim Ön Şart!”
Pratik Akademi Departmanı Saha sorumlusu Ece DOĞANCANER “Uygulama Birimi ve Eğitim mi?
Pratik Akademi Departmanı Üyesi Recep BOZKURTTAN “Yarışmalar Olmazsa Olmaz Değil!”
Pratik Akademi Departmanı Koordinasyon Yardımcısı Mertcan KARAKUŞ “Gano ve Not Denizin Bilinmeyen Dibi!” başlıklı konuşmalarıyla yer alacaklar.

Etkinliğin ikinci günü ise Kurumsal İlişkiler Departmanı Koordinatörü Sefa AKSEKİLİ “Sektörde Uzmanlaşmanın Çapı Eşittir Başarı!” ,
Pratik Akademi Departmanı Koordinasyon Yardımcısı Büşra URHAN “Ne Duruyorsun? Korkunu Yen! İş Kur!”,
Pratik Akademi Departmanı Üyesi Ahmet DEVELİ “Sektörde Staj ve Kurslar “Beklenmedik Taşlar”,
Genç Pratik Akademi Departmanı Koordinatörü Gülsüm GÖKEKİN “Okul Bize Ne Verir? Sektör Bizden Ne İster?” başlıklı konuşmalarıyla yer alacak. Etkinliğimizin sunuculuğu ise Kurumsal İlişkiler Departmanı Üyesi Ümmühani AĞCA üstlenecektir.
Tamamıyla Öğrenci Organizasyonu olan ve üniversite tarihine geçen konferans olma özelliğine sahip #erciyestePRatikgünler etkinliğine tüm Erciyes Üniversitesi öğrenci ve öğretim görevlileri davetlidir.1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
Processed with VSCO with c1 preset
DAHA KURUMSAL BİR KİMLİK İÇİN ADIM ADIM

Kurumsal İlişkiler Departmanı; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Özhaseki’nin Baş Danışmanı aynı zamanda Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Müdürü...

Kapat