Processed with VSCO with kk1 preset

HUZUR ÇINARI’ NIN YENI İLETİŞİM AJANSI DÜKKAN

Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri bünyesinde faaliyet gösteren Aile, Danışmanlık ve  Rehberlik Birimi Huzur Çınarı, yeni iletisim ajansını belirledi.

Uzman kadrosuyla MEB çatısındaki okullarda seminerler düzenleyen, aynı zamanda Aile ve aile içi şiddet, kurum içi iletişim gibi konularda bilgilendirme toplantıları yapan Huzur Çınarı, bundan sonra iletişim çalışmalarını Kurumsal İlişkiler Departmanı ile yürütecek. ” Uzun zamandır aile içi ve çalışanlar arasında yaşanan problemlere bilimsel verilerden faydalanarak çözümler üretiyoruz. Ve bu çalışmaları faydalanabilmeleri için daha fazla kişiye ulaştırmak istiyoruz. ” diyen Huzur Çınarı Genel Müdürü Serkan Kaya, daha fazla insana ulaşarak geniş bir yelpazede hizmet verebilmeyi hedeflediğini belirtti.

Kurumsal İlişkiler Departmanı, Huzur Çınarı’na; kurumsal iletişim, sosyal medya faaliyetleri ve medya ilişkileri alanlarında hizmet verecek.1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
mobbing
Mobbing Nedir ?

Kabul etmek gerek ki belkide dünya kurulduğundan beri var olan ve hala varlığını sürdüren bir düzen mevcut.’’Büyük balık küçük balığı...

Kapat