received_775179109252810

Huzur Çınarından “Yakışanı Yap!” Uyarısı

Kayseri Büyük Şehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Huzur Çınarı “Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Haftasını” unutmadı. Düş evi Oyuncuları ile Kayseri Şehir Tiyatrosunda saat 14.00 da tiyatro etkinliği yaptı.

Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve rehberlik merkezi önderliğinde Kayseri Halkı “kadına yönelik”şiddeti kınadı. Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi Başkanı Serkan Kaya’nın konuşmasıyla açılan program düş evi oyuncularının sergilediği tiyatro gösterisiyle devam etti. Tiyatro sonunda röportajlar yapılarak insanların fikirleri alındı. Kayseri halkının bu konudaki taktire şayan duyarlılığı etkinliğe olan yoğun talepten anlaşılıyordu. Düş evi oyuncuları katılımcıları “yakışanı yap!” ana fikirli oyunla etkilemeyi başardı.

Bu zorlu etkinlikte Huzur Çınarı ipi “Dükkan” ekibiyle göğüsledi. Dükkan’ın Kurumsal İlişkiler Departmanının desteklediği etkinlik katılımcılarca taktir edildi ve etkinlik sırasında Dükkan’ın kurumsal ilişkiler departmanı üyeleri büyük bir özveriye çalıştı. Etkinlik sırasında sosyal medyada aktif paylaşım yaparak etkinliğin duyurulmasını sağlayan ekip; bunun yanı sıra samimi tavırlarıyla etkinliğe sıcaklık kattı. Etkinlik sonunda röportaj yapan, katılımcıların fikirlerini doğrudan alan ekip; etkinliği protokol için yapılmış bir etkinlik olmaktan  çıkarıp katılımcılar için yapılmış bir etkinlik olmasını sağladı.

 

 2013-2014 eğitim - öğretim döneminde Erciyes Üniversitesi "Halkla İlişkiler ve Tanıtım" bölümüne başladım.Aynı yıl Dükkan'da junior olarak çalıştım.Şu an ise Dükkan Digital Media Departmanı'nda blog yazarlığı yapıyorum.


Devamını oku:
12347732_914428685302194_2135820933844490922_n
Salih Seçkin Sevinç ile “Sosyal Medya’da İçeriğin Gücü”

Salih Seçkin Sevinç ile "Sosyal Medya'da İçeriğin Gücü" Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Nurcan Çetinsaya Konferans Salonu'nda, 7 Aralık 2015 Pazartesi...

Kapat