11063015_10205483022691593_1686325158_n

Pratik Akademi Ford Ünal ile Kurumsal Görüşmelere Başladı

Pratik Akademi Ailesi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında Ford Ünal A.Ş ile geçtiğimiz hafta ön görüşmede bulunmuş, tanışma ve ardından briefler gerçekleşmişti.

Bu kapsamda dün (18 Mart Çarşamba)  gerçekleştirdiğimiz proje sunumumuz ve fikir alışverişleri Ford Ünal A.Ş Satış Müdürü Sayın, Sema KARACAOĞLAN’a sunuldu. Karşılıklı fikir alışverileri ve çözümlermeler ile samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. Çok verimli fikirlerin ve çözümlerin ortaya çıktığı görüşmelerimizde ciddi tespitler yapılarak ve koordinasyon üzerine haberleşme sağlanması kararı ile toplantı sona erdi. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan başta Sema KARACAOĞLAN hanım olmak üzere güler yüzlü kurum çalışanlarına teşekkürü ise ayrıca borç biliriz.

Proje kapsamında görüşmelere Pratik Akademi Departmanı Kurucu Koordinatörümüz Fırat AYYILDIZ ve yardımcılarından Ece DOĞANCANER ile Kurumsal İlişkiler Koordinatörümüz Sefa AKSEKİLİ sistem liderleri olarak yerlerini aldılar.

Proje Kapsamında Çalışma Yürüten Ekip Çalışanları:

Ahmet DEVELİ

Gülsüm GÖKEKİN

Fatma ADMIŞ

Elanur AKKAYA

Mehtap DEMİRCİ

Ayşegül KESKİN

Mertcan KARAKUŞ

Büşra URHAN

Recep BOZKURTTAN21 Mart 2014- 23 Aralık 2015 tarihleri arasında Dükkan, Pratik Akademi Departmanı Kurucu Koordinatörlüğü yürütmüştür. 2016 yılında mezuniyetinin ardından Medya PRatik PR ajansını kurmuş faaliyetlerini aktif olarak orada sürdürmektedir. Sosyal girişimcilik ve iletişim alanında uzmanlaşmak amacındadır.


  • Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. Allah başarılarınızın devamını nasibetsin…

Devamını oku:
hashtag
Doğru Hashtag Kullanımı!

Sosyal medyanın bir parçası olan ve olmaya da devam edecek olan Hashtag'ler yani etiketler Instagram ve Twitter'da yaptığınız paylaşımların ilgili...

Kapat