WhatsApp Image 2017-05-25 at 21.44.51

SEKTÖRÜN ‘’ALTIN PUSULA’’SI YİNE DÜKKAN’I BULDU

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen, sponsorluğunu Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’ un üstlendiği Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül alanlar arasında Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimlerinden Dükkan ekibi de yerini aldı.
Sektörde itibarı yüksek, sürdürülebilirliğini kanıtlamış bir yarışma olan ve iletişim profesyonellerini bir araya getiren 16. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödül töreni, dün akşam Grand Pera – Emek Sahnesi ev sahipliğinde gerçekleşti.
İş dünyasından üst düzey yöneticilerin ve dijital iletişim dünyasından uzmanların yer aldığı törende, Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi uygulama birimlerinden Dükkan ekibinin “Benim Şehrim” isimli projesi altın pusula ödülüne layık görüldü. Danışmanlığını Doç. Dr. Mustafa Cıngı’nın yaptığı proje ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencilerinden; Büşra Kara, Perihan Boyraz, Gökhan Palabıyık ve Merve Üstün altın pusulalarını aldı.1992 yılının 19 Mayıs'ında dünyaya geldim. İstanbul'da başlayan eğitim hayatıma Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü okuyarak devam etmekteyim. Fakültemizin öğrenci uygulama birimi ( ve elbette ikinci evimiz ) Halkla İlişkiler ve Tanıtım ajansı olan Dükkan'ın Digital Media Departmanı'da yardımcı koordinatör ve blog yazarı olarak görev yapmaktayım.


Devamını oku:
adv_aydın_dogan_vakfı_eru_iletiişim_dukkan
26.Genç İletişimciler Yarışması Sonuçları: İki de iki yaptılar!

Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 26.sı düzenlenen “Genç İletişimciler” yarışmasında; Dükkan Digital Media koordinatörü Oğuz BAYHAN ve yardımcısı Fatma...

Kapat